Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Tek Profil Sistemleri olarak Firma’mız hizmetinizde.  Tek Profil Sistemleri olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik.  Tek Profil Sistemleri olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Tek Profil Sistemleri yayın hayatına 2009 yılında başladı. İlk etapta İstanbul’da faliyet gösteren firmamız yakın zaman’da Anadolu ve ardından tüm Türkiye’ye yayıldı. Şuan Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Not:Profil adıyla tanınan her çeşit; alçı profilleri, alçı köşe profileeri, kaba-sıva profilleri, denizlik profili, fuga profili, kutu mastarı, bıçak mastarı, fayans çıtası, aleminyum fayans çıtası vb. profil sistemleri aynı zamnda dış cephe mantolama malzemeleri (sıva filesi, dübel, İmalatımız olarak alçı köşebenti, kaba-sıva profili, alçıpan bölme profilleri, tavan profilleri  imalatlarımızda vardır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir