Hakkımızda

Tek Profil firmamız müşterilerimizin profil ihtiyaçlarını karşılama amacıyla kurulmuştur. Tek Profil olarak her türlü ölçü ve ebattaki profillerin satışını sorunsuz ve profesyonellik içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Tek Profil olarak müşteri memnuniyeti, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, taleplere anında cevap verebilme ve kalite prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen yapımızla hedef standartlarımıza hızla yaklaşıyoruz. Profil sektöründe yıllar içinde artan iş hacmimiz ve büyüyen gücümüz ile profil sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Hizmetlerimiz ; Köşe profilleri, yalıtım dübelleri, sıva filesi, duvar ve tavan profilleri ve aksesuarları.

Misyon

Misyonumuz; bünyesinde üretilen ürünleri güvenliğe, çevreye, sürekli gelişime, uluslararası kalite standartlarına ve karşılıklı faydaya dayalı ilişkilerimizin bulunduğu tüm tedarikçilerimizin, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerine öncelik vererek üretmek ve alçı bazlı yapı malzemeleri sektörüne en ekonomik koşulları ve en kaliteli ürünleri sunarak, yeniliklerin öncü firması rolünü üstlenmektir.

Vizyon

Vizyonumuz; Tek Profil markasını uluslararası pazarda aranan bir duruma getirmek, sürekli değişmekte olan tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilmek, hızlı ve sürekli değişen çevre koşullarına uyum sağlayabilmek için kendini sürekli geliştiren, alçı bazlı yapı malzemelerinin kullanım alanının genişlemesine katkıda bulunan saygın bir marka yaratmaktır.

Tek Profil tüm profil çeşitleri

Tek Profil, istediğiniz profiller için bizi arayabilirsiniz.

Sattığımız Ürünler

Tavan profilleri,duvar profilleri, fileli köşe profilleri,alüminyum ve calvaniz köşe profilleri, yalıtım dübelleri, sıva filesi, duvar ve tavan profil aksesuarları.

Sağlam Yapılar

Tek Profil'le evleriniz daha sağlam. Piyasanın en iyi ürünleri için Tek Profil'i seçin.

Danışma

Danışmak istediğiniz bi konu olursa bizi her zaman arayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Tek Profil olarak müşterilerimizi memnun etmek bize mutluluk veriyor.